Aktualności

Unia Leszno – GKM Grudziądz

W niedzielne popołudnie odbył się pierwszy tegoroczny trening punktowany Fogo Unii Leszno. Podopieczni Piotra Barona nie dali szans drużynie MrGarden GKM Grudziądz i pokonali piątą drużynę ubiegłorocznego sezonu w stosunku …

CityZen Poznań – Futsal Leszno

Kolejną wygraną mają na swoim koncie leszczyńscy futsaliści. W Poznaniu ekipa GI Malepszy Futsal Leszno pewnie pokonała miejscowy CityZen 6:1. Kilka ujęć z meczu poniżej.

Wokół Jeziora Dominickiego

  Boszkowo Letnisko oraz Dominice to dwie piękne miasteczka położone nad jeziorem Dominickim. Poniższe zdjęcia wykonałem w celach promocyjnych trasy biegu: I 100club.pl Cross Sułkowskiego. Bieg odbył się 23 października …

Konferencja prasowa

W minioną środę w Leszczyńskim Centrum Biznesu obyła się konferencja prasowa leszczyńskiej drużyny futsalu, GI Malepszy Futsal Leszno, WZPN oraz OZPN Leszno. Poniżej kilka ujęć z wydarzenia.

100club.pl Cross Sułkowskiego

Już w niedzielę staruje pierwsza edycja 100club.pl Cross Sułkowskiego. Start w niedzielne południe z plaży głównej przy Hotelu Sułkowskim.

Memoriał A. Smoczyka

66. Memoriał Alfreda Smoczyka padł łupem Piotra Protasiewicza. Od początku zawodów z chmur siąpił deszcz. Kiedy upady ustały, postanowiono przerwać rywalizację.

Kolarskie Leszno w obiektywie

Grupa Kolarskie Leszno cyklicznie organizuje w naszym mieście wspólne przejażdżki kolarzy-amatorów. W środę miałem przyjemność fotografowania ich pasji do sportu. Kilka fotek poniżej.

Finał IM. Ligi Juniorów w obiektywie

Bartosz Smektała triumfował w rozegranym w środę na stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie finale Indywidualnych Mistrzostw Ligi Juniorów. Na drugim stopniu podium stanął Dominik Kubera.

EuCO Susz Triathlon 2016

W miniony weekend w Suszu obyły się jubileuszowe XXV zawody triathlonowe EuCO Susz Triathlon 2016. Susz Triathlon to jedna z najbardziej rozpoznawalnych imprez triathlonowych w Polsce, a poziom zawodników jest …

Jedziemy do Suszu

Jedziemy robić zdjęcia do Suszu. W najbliższy weekend w Suszu odbędą się zawody triathlonowe „Euco Susz Triathlon 2016”. W zawodach wezmą udział zawodnicy leszczyńskiego klubu sportowego, 64-sto. Susz Triathlon to …